Eskişehir Klima Soğutma

Eskişehir Klima Soğutma tamir servisi olarak firmamız bakım ve onarımını istediğiniz soğutucu cihazlarının tamirini en kısa sürede yapıyor ve teslim ediyoruz. Soğutma sistemlerinde kullanılan cihazların çalışmaması veya elektriksel arızalarını gidererek soğutucuların tam kapasitede çalışması için hizmet vermekteyiz. İş yerleri ve kobiler için Endüstriyel Soğutma ile ilgili olabilecek tüm sorunları ve arızaları gidermek için çalışıyoruz. Eskişehir endüstriyel soğutma firması olarak firmamız her marka soğutucu cihazlarının arıza ve problemlerinde sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Bu konuda tecrübeli ekibimizden teknik destek almak için bizleri hemen arayınız 05462054649

Yaptığımız işin hassasiyetini ve önemini bildiğimiz için bir çok KOBİ firmalarının can damarı olan soğutma sistemleri‘nin aksamadan işlemesinin taşıdığı önemi biliyoruz. Bu sebeple yapılan işlerin tamir servisliğini önemsemekte ve sizlere bu yönde çözümler sunmaktayız. Eskişehir soğutma klima iklimlendirme sistemleri® olarak firmamız markası ne olursa olsun tüm soğutma sistemlerinin cihazlarına özel servis olarak hizmet vermektedir.

Eskişehir Klima Soğutma Olarak Prensiplerimiz

Tüm Markalar İçin Servislik
Garanti bitimi sonrası sistemin çalışmasının devam edebilmesi ve soğutucuların problemsiz bir şekilde çalışması için sizlere marka ayırt etmeden özel servis olarak hizmet veriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin sorunlarına kısa sürede kalıcı çözümler sunmuş oluyoruz.

Hızlı ve Yerinde Servis İmkanı
Servis talebinizi karşılamak için size en yakın servisimiz arızanın giderilmesi için servis araçları ile verilen adrese ulaşarak sorunlarınıza yerinde çözümler sunmaktadır. Parça tedariği ve gaz şarjı gibi işlemler en kısa sürede tarafımızca yapılmakta ve sorunlarınıza çözümler üretilmektedir.

Tecrübe ve Deneyim : Alanında yetişmiş usta personellerimiz Babadan oğul’a geçen hizmet anlayışı ve bilgi birikimi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Pek çok alanda çalışabilecek kapasitede olan firma çalışanlarımız ihtiyacınız olan soğutucunun tam kapasitede çalışması için gerekli bilgi ve deneyime sahiptir.

Çalışma Saatleri : Genellikle çalışma saatlerimizi iş durumuna göre sizlere en uygun zaman aralığına çekmekteyiz. Bu doğrultuda talep ettiğiniz gün ve saatte gelerek soğutucuların tamirini gerçekleştirebiliriz.

Hizmet Verdiğimiz Soğutma Grupları

  • Soğuk Hava Depolar
  • Reyon Dolapları
  • Sütlük Dolapları
  • Pasta Dolapları
  • Havuz Dolapları
  • İmalat Dolapları
  • Vitrin/Büfe Dolapları
  • Su/Süt Dolapları
  • Mini chiller su soğutma
  • Reyon dolapları

Eskişehir Soğutma Klima İklimlendirme Sistemleri

Mustafa Usta: 05462054649

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir