Eskişehir Soğutma Soğuk Hava Deposu

Eskişehir Soğutma olarak Eskişehir Tepebaşı ve Odunpazarı semtleri genelinde Soğuk Hava Deposu kurulumu ve tamir bakım servisi olarak hizmet veren firmamız ihtiyacınız olan soğukluğu size sağlayacak cihazlar ile ihtiyacınızı karşılamak için çalışmaktadır. En yaygın kullanılan soğutma kapasiteleri aşağıda verilmiştir.

  • Serin Muhafaza +2°C / +10°C
  • Soğuk Muhafaza -5°C / +5°C
  • Derin Dondurucu -15°C / -25°C
  • Şoklama -35°C / -40°C

Firmamız sizlere soğutma ihtiyacınızda yukarıdaki ısı derecelerinde hizmet vermek için çalışmaktadır. Eskişehir soğutma olarak firmamız soğuk hava deposu kurulumu ve kurulum sonrası cihazların periyodik bakımları usta elemanlarımız tarafından eksiksiz yapılmaktadır.

Soğutulacak olan alanın uygun hale gelmesi sonrasında istenilen sıcaklığa göre cihaz seçimi yapılarak montajı gerçekleştirilir. Cihaz kurulumu sonrası istenilen ısıya ulaşmak için gerekli ayarlamalar yapılarak sistem devreye alınır. Tüm bu kurulum öncesi ve sonrası işlerinizde bizden gerekli hizmeti alabilirsiniz. Eskişehir’de soğutmacı ihtiyacınızda firmamız montaj ve montaj sonrası servislik işleri ile hizmetinizdedir.

Eskişehir soğutma klima iklimlendirme sistemleri®

Mustafa Usta: 05462054649

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir