Eskişehir Endüstriyel Soğutma Firmaları

Eskişehir endüstriyel soğutma firmaları arasında Esişehir’in Tepebaşı ve Odunpazarı semtleri ile yaın ilçelerine de soğutma hizmeti verebilecek kapasitede olarak çalışan firmamız Sanayi tipi soğutucuların, chiller, klima santralleri, soğuk hava odaları ve buzhane soğutucuları gibi pek çok alanda sizlere hizmet vermektedir. Eskişehir soğutma klima iklimlendirme sistemleri olarak firmamız endüstriyel tip soğutucuların tamir bakım gaz şarjı ve parça değişimi gibi pek çok hizmeti sizlere veriyoruz. Kondenser ve evaporatörlerde meydana gelen (iç ve dış ünite) ile boru tesisatındaki kaçakların giderilmesi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eskişehir’de esdüstriyel soğutma hizmeti veren firmamıza aşağıdaki iletişim numarasından ve google web araması yaparak da bize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Soğutma Klima İklimlendirme Sistemleri®

Mustafa Usta: 05462054649

Endüstriyel Soğutma Sistemleri, Merkezi Soğutma Sistemleri, Standart Evaporatörler, Şok Evaporatörler, Ultrasonik Nemlendirici, Split Soğutma Sistemleri, Şoklama Ünitesi, Chiller Üniteleri, CO2 Kaskad Sistemleri, Standart Glikol Evaporatörler, Köşe Tavan Tipi Evaporatörler, Ticari Kondenserler, Propan Chiller Üniteleri, Amonyak Evaporatörler, Çift Üflemeli Evaporatörler, Universal Kondenserler, Çift Üflemeli Glikol Evaporatörler, Kuru Soğutucular, Soğuk Oda, Soğuk Hava Deposu, Soğutma Sistemleri, Soğutma, Buzhane, Soğuk Hava Depoları, Soğutma Firmaları, Oda Soğutucu, Chiller Soğutma Sistemleri, Soğuk Hava Deposu İmalatçıları

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir