Eskişehir Soğutma Firmaları

Eskişehir Soğutma Firmaları arasında uzun zamandır Eskişehir’de müşterilerine hizmet veren firmamız, Eskişehir Soğutma olarak Eskişehir‘de hizmet vererek ihtiyacınız olan soğuk hava odası, klima sistemleri, soğutma sistemleri montaj bakım ve satış hizmet vermektedir. Alanında yetişmiş olan usta personellerimiz ile küçük soğutucu sistemlerin soğutma gruplarından tutun da büyük ölçekli işletmelerin esdüstiyel soğutma gruplarına kadar pek çok hizmeti szlere vermektedir. Firmamız özel servis olarak soğutucularınızın yıllık olarak gerekli servis hizmetini sizlere sağlar. Tamir bakım gaz şarjı ve parça değişimi ve yeni soğutucu kurulumu ve yer değiştirme gibi pek çok hizmeti firma çalışanlarımızdan alabilirsibiz.

Servis araçlarımız ve usta personellerimiz ile Eskişehir Merkez Odunpazarı ve Tepebaşı bölgesine hizmet veriyoruz. Eskişehir genelinde soğutucu tamiri ve bakımı için bizi iletişim numaralarımızdan arayarak hizmet alabilirsiniz.

Eskişehir Suğutma olarak hizmetlerimiz;

Chiller soğutma gruplarının tamir bakım ve servisliği,

Soğuk hava deposu ve Soğuk oda tamir bakım ve servisliği,

Sütlük dolapları ve market reyonlarının soğutucu tamir bakım servisliği,

Pasta ve pastane dolapları soğutucu servisliği,

Kasap dolapları tamir bakım soğutucu servisliği,

Süt soğutma tankları soğutucu servisliği,

Klima montaj ve demontaj hizmetleri,

Eskişehir soğutma servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Eskişehir soğutma firmaları arasında bizi tercih ederek soğutucu cihazlarınızın periyodik tamir ve bakımlarını yaptırabilirsiniz. Bize iletişim sayfamızdaki ve aşağıdai telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Soğutma Klima İklimlendirme Sistemleri ®

Mustafa Usta: 05462054649

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir